| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když spočtu vypravování do školy ráno a úkládání ke spánku večer, dá to dohromay 4 hodiny, což je vlastně půlúvazek, který není nijak vidět. Strašně moc času zabere oblékání a soukání dětí z auta a do auta, přesuny. Na podzim jsem měla brigádu, jedno dopoledne mimo domov, zbytek týdne práce na doma, v půl jedné honem pro děti, uvařit a sníst něco k obědu, mrknout na úkoly a frčíme do nějakého kroužku (mezitím nakoupím), po návratu už je pomalu čas nebo už je skoro pozdě na večeři, umýt, něco si s dětmi přečíst, vyčistit zuby a spát. Když se vyskytlo volných pár minut, umyla jsem nádobí, zametla nebo nakmrila pračku/sušičku/uklidila čisté oblečení. Byla jsem docela ráda, když to skončilo, ale zase ráda jsem si to po letech MD/RD vyzkoušela a utvrdila se v tom, že fakt, ale fakt nechci plný úvazek. Teď má pro mě prioritu čas a děti, peníze by se šikly, ale raději někde ušetřím než se oberu o čas, abych je vydělala. Od začátku roku mám tedy "volná" dopoledne, až na to, že 2 týdny jsme byli nemocní a školkáč je stejně pořád doma, ve školce byl pětkrát. Ale už to není mimino, co by mi viselo na nohavici, tak můžu vysmejčit nějaký ten kout, tvořit, číst/učit se (dělám si kurz), prokrastinovat. Některé dny jsem velmi aktivní a mám z toho dobrý pocit, jiné dny se více flákám, ale říkám si, že holt mám kolísavou výkonnost a odpočívat je taky důležité. Je zima, zahrada leží pod sněhem a odpočívá taky, za měsíc dva se probudí a začnu se intenzivně rýpat v zemi, tak zase bude doma méně uklizeno, a co :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.