| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nevím, zda tj ono, ale myslím tchyně a manžel (skoro bývalý) jsou dle mého pasivní agressoři. Mám teda obavu, že možná taky jevím sklony k témuž:
např tchyně dala jeden večer dceři před spaním čokoládu. Hovořila jsem s dcerou i s tchynkou na téma: sladké těsně před spaním je blbost, nevěřím, že si malé dítě vyčistí dokonale zoby a pak to celou nocvyžírá zoby. Sladkosti směřovat na jinou denní dobu, když už....další večer tchynka vytáhla čokoládu se slovy "zeptej se maminky, zda ji můžeš" (byla jsem v místnosti, mohla se optat přímo mě, ale šla přes děcko). Dcera se optala mě, mně zatvrdl poněkud výraz a řekla jsem "ne, včera jsme o tom mluvily".....následoval vydatný řev dítěte s čokoládou v ruce, načež se babička s velmi trpným výrazem schoulila u dřezu (nedělalo jí dobře, že dítě trpí)

Manžel nesnášel řešit jakékoli problémy. Cokoli se mělo řešit, tak pokud jsem měla jiný názor, předeslal své stanovisko + názor na mou osobu (že jsem tak strašná, že jeho názor nesdílím) a prchal z místnosti....prostě rozdmýchal konflikt, řekl svoje a odchgázel bez vyslechnutí protitsrany. Bral mě čert.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.