| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

chudak maly, to je zima letos...ale radi to vsude, rano jsem rusila kvuli E.zubare a on zrovna volal ze neprijde, ze to ma taky ~t~

no, prave jsem na D. myslela, mam tady znamou s chronicou depresi a uzkostmi a ted se ji to hodne zhorsilo, jako kazdou zimu, je to hrozne videt, uplne jakoby ji pomalu v ocich vyhasinalo ""svetlo"". a M.klasicky otravuje a posila videa o zivote v Australii atd~8~ jako kazdou zimu. ja jsem akorat lina a zrava~t~

Jsem si rekla ze uz si nic nekoupim a ted jsem dotahla z Coop tiramisu ~o~~q~

jinak segra je na to o hodne lip,uz nema ani benzos,jen antidepresiva,zase ridi auto...myslim ze se pomalu smiruje s tim ze uz se nevrati~7~ jo a byla u kartarky kam chodiva obcas uz leta a naznacila ji, ze tam vubec spolecnou budoucnost nevidi, ale jakoze vubec a ze by nemel ridit, tak to bere ze bud umre nebo pujde do vezeni ~t~~8~

cetla jsem novou Kate Atknison, moc fajn a taky We were liars se dobre cte, jinak sjizdim vsechny dily PD James~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.