| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Senedro,

no jo, ale já právě nic takového konkrétního nemám, jinak to je přesně ono, co bývá ve zvyku při podobné příležitosti darovat. Právě vím, že v tom je to, že mě nechtějí jen odbýt, proto nad tím tak dumám, ale nemám teď vůbec nic konkrétního v hlavě, co bych plánovala koupit nebo po tom toužila a ta pětistovka by měla významnější vliv na to, jestli si tu touhu splním (vybrané vzduchovky se pohybují kolem 10 tisíc ~f~, další věci jako nová postel jsou také v kategorii, že fakt není jisté, jestli se budou nebo nebudou pořizovat a vzít si tedy na ně příspěvek mi nepřijde OK).

Já si tu ty nápady sepisuju a chystám se je kolegyním poskytnout jako celek. A konečný výběr nechám na nich s tím, že upřednostňuju to, co pro ně bude nejméně náročné na realizaci a přijde jim jako dárek nejlepší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.