| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, dcera dělala různé sporty, miluje plavání, to jediné jí zůstalo. V 9 letech ji vběhla pod auto a pak měla víc než rok omezení (zlomená zdrátovaná stehenní kost, ktomu ještě další zloměniny, ale ty se vyléčily, než vůbec mohla chodit). Od 7 let denně cvičila rehabku kvůli vbočeným kolenům, stejně pořád přibírala. Jendiný, kdy jsme udrželi tu váhu bylo, když právě byla ležák a blbě pohyblivá. Jamile se uzdravila a já myslela, že už není třeba být na ní tak přísná, tak třeba 5 kilo za týden, rpstě děs.
Má silný zánět štíné žlázy, doktorka říkala, že to je hned u těch dětí znát. Musí to brát na lačno a jednou jsem i zjistila, že nebere léky - jak pořád tají, že něco snědla, tak zase lže, že už si vzala léky. No pořád dokola s ní....ale zánět š ž má i druhá dcera (ikdyž ne tak vysoký protilátky) a je štíhlá. Já to fakt tipuju na ten žravý gen . manžel to má v rodině, taky je dcera fyzicky zcela jasně po něm, druhé 2 jsou po mně a jsou subtilnější a štíhlé a nejsou tak pažravé, mají rády saláty a ne maso, tahle saláty nejí, tíhne k těm tučnějším věcem, ale i ovoce sní klidně 2 kila, když to včas nesaberem a nezakážem. Byla po tom úrazu v léčebně 6 týdnů, kde jí dali i redukční dietu a zhubla tam při denním nejrůznějším cvičení půl kila (váha 60 kg) takže procentuálně naprosto zanedbané. Sama mi říkala, že jí kuchařky i přidaly, když si řekla. Měla mít nízkosacharidovou, ale právě jí přidávaly rýži, i měli sladká jídla....moc jsem to nepochopila...Ale asi ji tam pošlu znova, protože vždy se nějak podaří přibrat 10kg každý rok. S pohybem je to teď špatný, už nic dělat nechce, na procházky nerada, po škole sedí už jen doma - nutíme jí jezdit každý den na rotopedu, ale není to ono, snaží se podvádět a tak...jenže nemám jenom jí, abych s ní chodila někam sportovat, ale budeme to muset řešit důkladněji....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.