| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

která by tz u některých extrémistek jako dostatečná štíhlosrt neprošla (cca 63 kg na 165 cm při vzhledem k výšce poměrně velkým něktetým kostem - např. klíšní, široká ramena) , ale mám jí zatím trvale . Kromě těhotenství, samozřejmě - ale ani to jsem nepřibrala dramaticky a vrátila se na svoji přirozeou váhu samovolně.

Když např. kvůli nemoci zhubnu více než 2 kg, jsme unavená, když přiberu, samo se to nejak zase vrátí . V životě jsem nedržela redukční dietu - ani jinou nemám, myslím ze zdravotních důvodů.

Jím, jak mám hlad a chuť - zjistila jsem, že pravidelná strava je v mém případě nesmysl a vyvážený jídelníček jedine v delším časovém horizontu - každý den či týdně to nemám - mám období hladu, tak jím velké porce a mnohokrt denně a mezi tím uzobávám , pak mám období, kdy prostě hlad nemám, moc mne to nepudí jíst, tak se prostě nenajím - jím v děnní dobu, kdy mám hlad, jím porce, abych byla tak ok ajezená - ani přežraná ani ještě napůl hladová - k čemuž mi někdy stačí čtvrtina toho, co jiný den.

Před MS mám pár dní šílěnou chuť na čokoládu, tak jím čokoládu bez omezení

Mám ráda všechno , ale ne vždy , takže třeba v časovém rámci měsíce mám ovoce, zeleninu, maso, luštěniny, rýži, pečivo, sladkosti, i ty uzeniny, oříšky........ale ne všechno denně či týdně - mám třeba období, kdy mám velkou chuť na luštěniny všeho druhu a pak na ně nemůžu ani pomyslet a mám chuť na ovoce, zeleninu, pak mám třeba několik dní za sebou, kdy ovoce téměř nejím, protože nemám chuť . Hodně velké výkyvy mám s masem - třeba i dva tři týdny se mi téměř příčí snís maso a pak najednou mám chuť k obědu i k věčeři a ránoc bych nepohrdla slaninou :)))

Nějak mi to tak funguje, že se váha drží už od cca maturity kolem stejných hodnot.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.