| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Rozumím tomu dobře, že malá holka, před pubertou, ohrožuje sama sebe nějakým svým chováním, v němž pokračuje i přes domluvy matky a ještě lže, čímž pokračuje v ohrožování vlastního zdraví/bezpečí/života...a máma, která se má o ni bát a chránit ji, jak to jen jde (i když by jí nejradši trhla mezi dveřma, hajzlíka prolhanýho), nad ní zlomí hůl, jako kdyby ji podrazil dospělý kolega nebo kamarád?"

Je to jinak: že malá holka, před pubertou, ohrožuje sama sebe nějakým svým chováním, v němž pokračuje i přes domluvy matky a ještě lže, čímž pokračuje v ohrožování vlastního zdraví/bezpečí/života...a máma, která se má o ni bát a chránit ji, a která za ni nese zodpovědnost!

Ono to žel nejde srovnávat s nějakým kolegou, který jí podrazil! Tady jde o to, že to dítě ničí důvěru a přitom já jako rodič za takhle malé dítě nesu zodpovědnost. Když se jí cokoliv stane, tak já budu stát u soudu a říkat, kde jsem byla, jak je možné, že jsem věděla a nejednala... Já jsem zodpovědná, jak za to, co dělá moje dítě na internetu, na Facebooku (kde mimochodem takhle malé dítě nemá co dělat) atd. atd. Pokud mě to dítě tlačí k tomu, že nedělám 24 hodin nic jiného než jen se snažím věřit a doufat a věřit a doufat, že nelhala a že je skutečně, kde má a že dělá co má a dnes a denně narážíš na lži, podvody... je to opravdu hodně hodně zoufalé... a věř, že sto~7~krát nic umořilo vola! Kdo nezažil bude snadno zlehčovat a "házet kamení". ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.