| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podobnou situaci jsem zažila před měsícem - mému dítěti je 12 let. Rozdíl je asi ten, že dlouhé rozhovory byly 2 a průběžné vysvětlení, dítě se jevilo jako chápající podstatu v čem je problém atp. Můj naprostý šok po zjištění, že situace se vyhrotila ani nedokážu popsat, celou noc jsem nespala. Naštěstí manžel zůstal klidnější, takže vše jsme spolu probrali a pak s dítětem vše nějak řešili. Řešení pak bylo zase šokem pro dítě...ale nikdy bych to nepopsala, že jsem "přestala" mít ráda....spíše jsem asi trošku přišla o své iluze o tom, jak vše "zvládáme" vysvětlovati a jak dítě je chápající a de facto takové, jaké já chci mít. To, že nás dítě několik dní obelhávalo, do očí tvrdilo nepravdy, krylo své jednání různými úhybnými manévry atp...to vše vyplynulo ze situace. Asi jsem spíše ztratila tu bezmeznou důvěru, kterou jsem měla, bylo to vždy dítě až příliš čestné a pravdomluvné (v porovnání s druhým dítětem)..nyní jsem více opatrná na to, co říká atp. Ale nemá to vliv na mou lásku, na jeho přijetí. Spíše možná naopak, když jsem si uvědomila, kam to vše mohlo zajít.....A po tom měsíci musím říci, že nás to i posunulo v našem vztahu zase někam jinam...dále, vztah se pročistil a uvidíme jak dále.Ale šok to byl...ne že ne

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.