| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Adel, viď?
Mě až mrazí z toho, kolik lidí vidí jen a jen sebe a svoje "potřeby". Nějak nedovedu pochopit, že je možné, aby někdo po x letech manželství "zjistil", že má nějakou "neobvyklou potřebu", kterou doma mít nemůže. Lidi se dneska berou po x letech společného žití, nedovedu pochopit, jak je možné, aby do té doby nepřišli na to, že si nevyhovují.
A víme, že sexualita se s léty mění, ale nějak nemůžu tleskat přístupu "Doma to není ono, tak si to vezmu jinde, já mám nárok a musím a chci a chci!" Pak není divu, že se tolik manželství rozpadá, když lidi nejsou ochotný tomu vztahu nedat námahy, ani co by se za nehet vešlo. Kolik lidí si myslí, že ten pravý vztah je takový, kdy bez sebemenší snahy do sebe ti dva zapadnou jako ozubená kolečka. A když tomu tak není, tak to hledám jinde. Přitom by tolikrát stačilo tak málo. Vyvinout trochu snahy a dát do toho vzahu něco trochu víc. Ale co je to pak za vztah, když tomu druhýmu nestojím ani za to, aby na vztahu pracoval, zkusil ho trochu ozvláštnit, místo toho dá přednost pohodlnějšímu způsobu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.