| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, já nesporuju, že sex lze suplementovat (jasně, že potřebu sexu můžeš vybít i jinak, pokud jde jen o endorfiny a dobrou náladu), jen jsem reagovala na tvé tvrzení, že sex není biologická potřeba. OK, neuznáváš Maslowa, ale mě tvé tvrzení docela šokovalo, protože mě nikdy nenapadlo pochybovat o tom, že sex základní biologickou potřebou prostě je, byť takovou, na jejíž neuspokojování se neumírá (pokud ji nebereme ve zúženém smyslu rozmnožování).

Sousedovi možná nahrávám, ale on to kdysi údajně tvrdil už lékař Galén, že hysterii způsobuje nedostatečné sexuální uspokojení. A na rozdíl od spousty jiných teorií a tvrzení, tahle se udržela dodnes. Ta tenze a touha po vybití u lidí prostě je. U někoho tak nepatrná, že si ji ani neuvědomí, a u někoho tak silná, že za sexuálním uspokojením půjde "přes mrtvoly". Někde mezi těmito dvěma body se drtivá většina populace pohybuje (a nepatrný zbytek tu tenzi fakt nemá, sex nepotřebuje).
Mě na tom všeobecném stereotypu, o němž píšeš, rozčiluje spíš něco jiného, a to tvrzení, že s ženskou bude klid, když bude vařit a prát - to jako krátký řetěz, aby nemohla z kuchyně, a unavit do bezvědomí, aby neprudila? To mě se*e podobně jako kdybys nenapsala vy*ukaná (tohle mě neuráží, protože nejen z vlastní zkušenosti vím, že ženská, která je fakt vy*ukaná z podoby, obvykle neprudí, protože je buď k smrti unavená, nebo tak dokonale spokojená, že ji nic nerozhází), ale že má chlapovi "dát" (což občas slýchávám a sama se nemůžu rozhodnout, jestli samce s tímhle ubohým názorem mám větší chuť politovat, nebo píchnout vidličkou do ozdobiček).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.