| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já měla 2x plánovanýcho císaře a v obou případech bylo namalovat se či jak budu vypadat na případných fotkách fakt to poslední na co jsem myslela. Respektive vůbec mně něco podobného nenapadlo.
A asi nechápu ženský co se k porodu nalíčí. Zcela vážně. Ona ta sekce zas tedy nebývá úplně z plezíru. A na sále se tedy nefotilo, ani chlap tam nechodí, čekalo se venku.

U mně v prvním případě byla z důvodu ohrožení dítěte. Po porodu mi syna jen zabalenýho ukázali a pak s ním ihned mazali do inkubátoru. To jsem tedy měla vážně zcela jiné starosti, ještě před porodem jsem se klepala strachem zda to dítě přežije a zda se narodí v pořádku. Dát si maskaru by mi přišlo skoro jako rouhání.

Druhá sekce byla spíš "preventivní", kvůli předešlé sekci a minulé diag., dítě v ohrožení už tam nebylo, přesto mně fakt nic podobného nenapadlo. Tam už jsem dítě dostala na tělo, nosili přikládat.

Mám i jednu fotku, když dceru krátce po porodu položili na mně. Nalíčená tam nejsem, spíš bílá, dokonce ani nevím zda mám umyté vlasy, přesto je ta fotka (pro mně) výrazem absolutního štěstí.

K těmto chvílím snad ani líčení nepatří. Ale můj názor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.