| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, pro mě je ještě nepochopitelný, že o těch vánocích ten kluk trochu nezafungoval, onemocněl první, po něm zbytek rodiny a servis vyžadoval podle Konvalinky 100%, vždyť to není malé dítě a i to malé dítě ví, že když je rodičům blbě jsou nemocný neotravuju, dají to intuicí...přitom mu mělo být teoreticky nejdřív lépe,ale jelikož měl v té době už anémii, tak asi nebylo.....

A že to jde jsem zjistila už kdysi dávno, že ty děti blbý nejsou, pokud se z nich blbečci nedělají.......já měla když bylo synovi 2 roky teplotu....no okolo 40C. Byl neskutečně hodný, celý den si okolo mě jezdil s autíčkama a vláčkama i když jindy ho byl plný byt, aniž bych mu řekla cokoliv, prostě to vycítil, že je mi zle a byl hodný tak moc, že nám to ani nikdo nevěřil.....dokonce si místo oběda a a svačin vzal rohlík....a snažil se mě nakrmit taky.....

Později o rok déle jsem měla alergický záchvat, svléknul svého 6měsíčního bratra, oblečení mu vyrovnal a složil....dotáhnul mu deku do ložnice, tam si potichu hrály, než se mi udělalo líp a přijel manžel. Mám to z vyprávění manžela. Prý přiběhnul. Prs na puse, vzal ho za ruku a dovedl ho ke mě. Pak mu šel ukázat bratra, který byl na dece, hračky a hrneček s vodou měli poblíž.

Prostě mě děsí to, že mám doma 11letý dítě, který v době nemoci obou rodičů nedojde do nejbližšího obchodu nekoupí to nejnutnější a není schopné uvařit nic tak jednoduchého jako polévku. Nebo aspoň brambory s máslem.Navíc je to kluk a na výšku, že nedostane na sporák bych se nevymlouvala, bývají ty děti dneska hodně vysoké.

...nebo aspoň neumíchá vajíčka s chlebem, pokud to u nich může aspoň někdo.
Protože v diskuzi u palačinek vyplynulo, že nemá kompletní vyšetření na ty alergie jak by měl mít, když jí tu někdo na něco zeptal, tak z toho vyplynulo zase něco jiného.....než co nám sem roky psala.

No je to za ty roky čím dál divnější a kdoví jak to všechno je. A jak píše Šuplík, odnášejí to děti. I když jsou opečováný, doma asi není ta pohoda jak by měla být.




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.