| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"...starej Konvalinku dusí a buzeruje. To je dle mého chápání hlavní Konvalinky problém."

Agness,
ale to nespadlo z nebe, i kdyby to byla pravda.
Já si fakt myslím, že u nich doma je to situace, na který se podílí oba rovným dílem, protože se neumí chovat jako dospělí lidé.
Nevidím to tak, že ON jen buzeruje a ONA je oběť. Četla jsem tu snad všechny diskuze, třeba tu o práci v domácnosti, kde nakonec vyšlo najevo, že manžel doma něco dělá, že se jen neválí, ale Konvalinka by si to představovala tak, že on si za víkend "odslouží" práci za celých těch pět dní, co není doma. A je to furt dokola.
Starej Konvalinka je kamioňák. To fakt není úplně lehká práce. Taky má nárok na to, aby hodil kopyta hore a něco si užil. Konvalinka má zas na hrbu tři děti a pět dní v týdnu domácnost. Ani jeden nemá zrovna veget. Jenže já mám takový pocit, že si to o sobě navzájem myslí, protože pro sebe nemají pochopení a oba jen lpí na svých představách a "zásadách". ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.