| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čistě teoreticky (nic takovýho se mi naštěstí neděje), ale zjistila jsem, že vůbec nevím, jak by bylo správný reagovat.

Kdyby vám někdo v práci čas od času poslal oplzlej mail nebo fotku (a v osobním styku by se takto neprojevoval), jak by se měl člověk zachovat?

Opatrnictví by asi velelo "nerozmazávej to, jinak to bude mít blbý důsledky hlavně pro tebe", ale to se přece traduje o všech typech obtěžování (i v rodinách typu "hlavně nic neříkej, jinak by tatínka/strýčka zavřeli a byla by to tvoje vina").

Dokonce i můj dosti osvícený táta mi říkal něco v tom smyslu, že kdyby mě někdo v autobuse osahával a já začala křičet, tak by to bylo špatně, protože ten člověk by to určitě všecko popřel a ta špatná bych byla já.

Ale na druhou stranu mi přijde nehorázný, aby to někomu jen tak procházelo - tohle je přece strašně nepříjemný, vůbec bych nechápala, jak si to ten člověk vůbec může dovolit, a taky by se, kdyby mu to procházelo, se mohl pokusit o leccos - pracovně i nepracovně - co by mohlo být ještě nepříjemnější (viz třeba ten prasáckej doktor Barták, tomu procházely neuvěřitelný věci, protože se ty oběti bály ozvat).

Jak by se člověk teda měl v takový situaci optimálně zachovat? Mlčky to přejít a dělat, jako by nic? (Tam bych se bála, že se to bude stupňovat, a měla bych vztek, že je to někdo schopen si vůbec ke mně dovolit) Jít na to služebním postupem a napráskat ho na osobním oddělení? (Ale tam si neumím vůbec představit ty následky) Rozkecat to po celý práci? Nebo ještě něco jiného?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.