| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lassie, ještě, abych živořila, při tom, co mám vystudováno a jak makám... ale sere mne ten system.

uz jenom to, kolik jsem nacpala do systému, a nikdy nečerpala. a dostanu co? tři měsíce čekám na peníze z neschopenky, kam jsem kvůli pitomým poměrným pravidlům musela nalejt dvakrát tolik co jiný osvč, abych měla stejně jak oni, ale pořád míň než zaměstnanec. jednu mateřskou jeden rodičák na dvě děti. do důchodu jako jedno dítě, nemožnost OČR...bla bla bla. a ještě mě bude někdo označovat za parazita??? přitom bych klidně ty svý daně a odvody vzala a celý je darovala jedný nemocnici, než je nacpat do chřtánu agentu burešovi a spol, protože tam to padá jak do krtiny. důchod z toho budu mít veškerej žádnej (navíc taky zastropovanej, že, i kdybych na něj nakonec dosáhla).

a to, opakuju, NEJSEM BOHATEJ ČLOVĚK. jsem to, co je v cizině normální střední třída

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.