| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako drsný, já to teda neznám...

Před porodem jsem byla na nadstandardu, právě s ohledem na ostatní potenciální chudinky pacientky, bo mi bylo jasné, že bych byla hlučný pacient - nesměla jsem vstát, takže za mnou chodilo lidí - nosilo, vozilo + jsem telefonovala + pracovala... Dokonce za mnou byli i 2 klienti a jeden kolega :-). Muž teda jezdil (samozřejmě) až po práci, a to ne denně, to jsem mu zakázala, že tam nemusí vysedávat a hledět na mě, ať si radši odpočine... Tak jezdil obden nebo 3. den, většinou teda k večeru...

Pak jsem byla taky na JIPce s dalšími asi 3ma, tam nesměl nikdo. Pak taky na Obilňáku na předporodním, tam bylo 6 postelí a celkem se tam holky střídaly, jak se tam trávila "první" doba porodní, než byl volný porodní sál (jedna nám tam málem porodila, byl solidní baby boom a Bohunice nepřijímaly...). Tam teda muži směli jen třeba přinést tašku (jinak na chodbě). Klid teda nebyl, bo se tam vždycky někdo svíjel v kontrakcích, jiný zase třeba jen čekali, než zapůsobí vyvolávačka...

Po porodu na pokoji taky s 6ti postelemi, tj. 6 matek + 4 mimina - 2 děti inkubátorový... Návštěvy byly slušně v návštěvní místnosti nebo na chodbě, ale klid tam s ohledem na toto nebyl stejně žádný, telku si nikdo nepouštěl teda... Mlíko odstříkávat jsem chodila do sprchy, stejně jsem se předtím sprchovala vždycky + bych si to teda nedovedla v té sestavě představit...

Na pokoj matek inkubátorových dětí pak návštěvy nesměly (bylo to v zamčené chodbě na čip), vídali jsme se s mužem u mimina, nebo jsme si šli sednout ven do bufetu nebo do parku... On je to zvláštní svět, mě tam ten chlap nijak nechyběl.

Je to hnus, to naše zdravotnictví... Po tomhle se mi teda rozhodně nestýská.

Tak buď ráda, že máš pokoj jen pro 2 a že půjdeš brzo domů... Dej si sluchátka, pusť si na notebooku nějaký film a kašli na ně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.