| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Popadni lyže a hurá na svah. Před 2 týdny jsme prolyžovali prázdniny v Harrachově a lidé tam měli všechno možné.
Jediné o co bych měla strach je o bezpečnost: jestli ještě vypíná vázání a lyže mají potřebnou pružnost a pevnost. A pak pohodlí a to nejen u lyží ale hlavně u bot.

Za blba a nemoderního cvoka budeš pouze v jediné věci: když nebudeš mít PŘILBU. V Harrachově neměli přilbu cca dva lidi .....schválně jsem se koukala, protože sama jsem si helmu pořizovala z donucení nedávno....a jsem ráda, že jsem ji teda pořídila. Bez ní bych tam fakt byla trapná ...mají ji děti, starci, poláci, bývalí "východní" němci co měli vybavení jak z doby krále klacka, i super vystajlovaní závodníci na černé...prostě všichni.....(jednu sobotu jsem byla lyžovat na otočku na Obřím sudu ...to samé, bez helmy jeden až dva lidé ....a to byla sjezdovka narvaná )

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.