| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dělala jsem nejdřív asi 20 km, pak 60 km od bydliště. Měla jsem po odpolednách pokoj. Kolegyně bydlící v místě si stěžovala, že ani v klidu nenakoupí, aby neměla "třídní schůzky". Některým rodičům nějak nedochází, že si nepamatujeme z paměti všechny výsledky písemek a zadní úkolů, které jsme jejich zlatíčku zadali.
Dnes učím ve vesnici 10 km od domu. Je to úžasně blízko (byť hromadnou dopravou nedostupné). Děti mě sice zdraví, z dálky mávají přes celý Kaufland, ale to beru jako plus - nejspíš mě rády vidí a neschovávají se za nejbližší regál, abych je neviděla. :-) Jen jednou se mi stalo, že mě navštívila jedna matka doma. Vůbec nevím, kde vzala moji adresu. Byl večer, já v pyžamu a natáčkách, myslela jsem, že manžel něco potřebuje, tak jsem otevřela. No,
nestačila jsem se divit. Ale celkově jsem ráda za malou venkovskou školu poblíž.

Vlastně ještě jednu nevýhodu to má - s našimi dětmi musí na koupák jezdit manžel. Odmítám se před svými žáky svlíkat do plavek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.