Taky mám za sebou pár let jiného okurkového experimentu.
Dnes kupuji cca 3 roubované tyčkové a hotovo dvacet.
Dříve jsem vysívala salátovky následujícím postupem:
Zasela jsem kolem 20. dubna nějaké F1 do hnízd tak po 2, zalila. Kolem celého záhonu jsem udělala cca 10-15 cm hradbu z nahrabané hlíny. Pak jsem na to mrskla bílou netkanou textilii tak, aby byla ve vzduchu nad hlínou a okraje jsem přihrábla. Nadále jsem zalévala přes tu textilii. Pak jsem ji po 15.5. sundala a vždycky jsem měla nejčasnější a největší úrodu v celém okolí. Jenže je s tím moc pinožení, tolik okurek nepotřebuju a zpyzdit si další část zahrady okurkovým záhonem nechci.
(To přesazování vždycky okurky na nějakou dobu zbrzdí, zatímco když jsou rovnou na místě, kde už zůstanou, tak si chrochtají a jedou rychle. Takže vtip je v tom, vysít je co nejdřív, ale nenechat je zmrznout.)
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.