| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak záleží i kolik do toho chce dát

já třeba nejsem moc zastáncem těch oblečků na miminko, byť jsem je párkrát dala i dostala, ale obvykle toho rodiče mají či dostanou hodně a ani vše nestihnou využít. A ty "legráckové" obvykle využití nedojdou vůbec.

myslím že lepší je nějaká hračka, to obvykle mělo i úspěch, z těch co jsme dostali děti se do některých "zamilovaly" později a mají ještě teď.

Dobré jsou ty hračky zavěšovací do kočárku, sedačky nebo na postýlku, myslím že pěkný jsou od Lamaze, Natou, atd.
toho je strašně moc, třeba nějaká takové
https://www.feedo.cz/baby-ono-hracka-plysova-piskaci-cri-cri-zajic/
nebo multifunkční kostku nebo šustící knížku


batůžek je moc dobrý nápad, taky jsme dostali a dítě později moc rádo nosilo

ještě z toho co jsme dostali a fakt to bylo využité:
- povlečení na malé peřiny, měli jsme tuším Krtka od Matějovského ale výběr je velký
- menší fleesová deka, měli jsme několik od Emitexu, moje děti na nich byly skoro závislé a totéž neteře kterým jsme je koupila

- puzzle pro nejmenší, pro věk kolem roku nějaké vkládačky, pokud je paní alternativní tak možná raději dřevěné, krásná dělá třeba GALT

několikrát jsem dostala i dala Clementoni kostky, taky hodně si s tím mrńata vyhrála
něco takového
https://www.feedo.cz/clementoni-clemmy-baby-24-kostek-v-plastovem-pytli-f003925/

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.