| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tri děti je darda i tady - někdy se lidi , třeba v práci, diví, proč jsem furt tak unavená, zejm, když už přece jen děti jsou větší, ale i tak je to furt boj, o čas, o peníze, organozace všeho možného - kloubení, a hlavně jsem nějak chronicky unavená asi z let, kdy ještě byli malí a byl to fakt dostih

My na tři děti nemáme ani majetek/peníze, ani zázemí ve smyslu nejaké pravidelné pomoci/hlídání od někoho, kdo by byl po ruce častěji, ani prostředky si nějaké služby zaplatit - z hlediska toho, že jsme po promoci začínali doslova s holu prdelí jsou pro nás tybtři děti úplnej úlet, nadstandard . Plánovali jsme dvě, máme tři, jsem setrvale vděčná, že dcera přišla z vlastního rozhodnutí ~k~, vědomně bychom do třetího děcky vuhledem k bytovým, finančním a jiným podmínkám a celkové únavě nešli, ale opravdu jsem ráda.

Ale prostě se musím smířit s tím, že budu pořád chudá - až všechny vyrostou a dostudují, je málo pravděpodobné, že si ještě stihneme s manželem něco výzmamně ušetřit na zajištěné stáří :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.