| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dooly,

zkrácený úvazek ve škole nějak neznamená lepší stíhání. Já měla 0,8 úvazek, což znamenalo, že jsem učila méně hodin (ale na rozdíl třeba od angličtinářek ve všech pěti dnech, jeden den jsem měla jen dvě hodiny, což bylo spíš k vzteku, v pátek do půl druhé, dvě odpoledky), jediné, co se mi podařilo si vyřídit, ale tedy s kecalama vedení, že jsem neučila první hodinu, takže jsem stíhala ráno zavést děti do školy a přijížděla jsem v 8:00 a ne v 7:30, kdy jsme tam měli být.
Problém byl právě v těch hodinách mimo výuku, všechny porady, školení, a ta práce okolo byla stejná, jako když měl člověk úvazek celý, takže paradoxně moje děti byly ty poslední v družině (to tu byla družina jen do 16:00), moje děti byly v družině o prázdninách, protože já jsem neměla hlídání a musela do práce (a díky mě se naplnila kapacita, aby se družina otevřela, protože jsem tam dávala 4 děti). A to jsem neměla třídnictví, teda měla jsem, zastupovala jsem zraněnou třídní učitelku, takže jsem tři měsíce třídnicovala.

No ve výsledku to prostě bylo jedno, jestli mám 0,8 nebo 1,0 úvazek, co se stíhání dětí týkalo. Po dvou letech jsem skončila. A totéž asistentky u nás teď, mají sice 0,5 úvazek, ale na poradě v 7:00 musí být vždy, na školení od 14:00 také, na ped. radě také, ta půlka se započítává jen v té přímé ped. činnosti ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.