| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evidentně také stihnou všechny 4 sešity. Násobilka už ve druhé třídě? To je masakr... Starší kluk měl násobilku až ve třetí, ve druhé měl počítání do sta. A ve třetí děti bez problémů zvládly jak násobilku tak vyjmenovaná slova...
Můj kluk to zvládá, jen mě zaráží, jak učitelka pořád píše na web, že musí rodiče s dětmi procvičovat sčítání a odčítání a že není možné, aby děti po měsíci neuměli odčítat přes desítku. Přijde mi, že to hodně háže na rodiče, to u staršího nebylo. Sice taky měli dost úkolů, ale měli třeba úkol na 14 dnů vypočítat několik stránek z procvičovacího sešitu z matematiky (a rodiče to mohli rozložit, tak ja se to hodilo). Kluk jednou týdně chodí na trénink, přijde z tréninku a maká do školy až do večera... a i kdyby chtěl chodit na trénink častěji, tak ho víc jak jednou týdně nepustím, protože to by ty večerní úkoly byly několikrát týdně a já potřebuji, aby si taky doma pohrál, šli jsme na hřiště a měl čas sám pro sebe...
Nechtěla jsem se tak rozepsat :-), jen jsem si to chtěla porovnat s dalšími prvňáčky... ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.