| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

v Nemecku byla nedavno taky 60 a vic tehotna. Byvala ucitelka, porodila x deti a po 50 dalsi a chtela te dceri udelat radost a poridit ji jeste sourozence, tak sla na umele. Jak to s ni dopadlo nevim, najednou ticho po pesine.
Me to prijde strasne sobecke, ale mam pocit, ze tak uvazuje cim dal tim vic lidi.
V utery jsem byla u zubare, delali mi takovy ten otacivy rentgen, kdy jsem mela na sobe tu vestu a ta sestricka ci jak se ji rika se me ptala....nejste tehotna?
Tak jsem jen vytrestila oci a sdelila ji, ze to s mym rokem narozeni snad nemuze myslet vazne. A ona mi za chvili sdelila, ze i v mem veku tomu fandi, proc by starsi lide nemeli mit jeste deti...
Tak jsem ji rekla, ze me to prijde sobecke. Jestli ty deti rodice miluji, musi to byt pro ne psychicke trauma, kdyz o ne najednou prijdou. S cim se ve vyssim veku uz pocitat da.
Tak jen rekla..no mate pravdu, tohle me nenapdlo....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.