| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šuplíku, ale já jsem si to od těch 14 nebo 15 taky nepamatovala furt. Jednou jsem správně tipla, že mi bylo x, když měli rodiče 40 a jindy ne. A stačilo mi vědět, že je to 40 něco... Ve 14 jsem fakt měla jiné zájmy a neřešila jsem, kolik jim přesně je. Prostě narozeniny proběhly, oslavilo se, daly dárky... ale neříkalo se k tvým 41, 42, 43 narozeninám ti přejeme....
Mně fakt nepřijde divné, že Montyin syn ví, že je mamce 40+. Určitě ji netipuje 20+ a pokud, jak Monty říká, neslaví narozky a kulatiny, tak nemá ten rok odkdy odpočítávat a nezajímá se o to. To přece není nic divného.
Dlouze tady popisuju, že i v těch 14 jsem rodiče viděla jako pořád stejně staré, dospělé. Bavíme se tady o rozdílu, kdy je lidem něco mezi 35 a 40 a dětem 7-15 a to nejsou tak velké rozdíly, aby děcka doma říkali - jste nám teda zestárli...
A když jsem viděla babičku, co jí bylo mezi 50-60, tak jsem chápala, že je stará, protože je to babička a ne maminka, ale už jsem zase nevnímala rozdíl mezi jejím věkem a věkem ostatních babiček... prostě mi přišly zase jen staré... ať jim bylo 50 nebo 70.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.