| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Royo, to nejsou tanečky...to je taková přirozenost, není to hra na něco. Právě ponechání si té vlastní osobnosti s určitými malými osobními věcmi jen pro sebe...neoddat se druhému naprosto plně se vším všudy."

Psala jsi, že si nemají být partnerem 100% jisti - na to jsem reagovala. Proč bych si nemohla zároveň ponechat vlastní osobnost? Žiju si svůj život podle sebe, a k tomu mám vedle sebe člověka, kterého miluju - a stejně tak to má on. Oba jsme spokojeni a nebudeme uvažovat o nevěře jen proto, že jsme si jisti, že ten druhý je s námi spokojen a nepotřebuje hledat jinde.
Čemu říkáš oddat se druhému plně se vším všudy? Jestli tím myslíš přestat být sám sebou, tak ano, to není žádoucí. O ničem takovém jsem ale nepsala, naopak.


"A kdo si opravdu našel silně vyzrálého partnera, který je schopen takové té "vysoké" lásky blížící se spíš k té "duchovní" a opravdové, ten měl opravdu při výběru šťastnou ruku...anebo má takového za odměnu...ten opravdu nemusí vůbec takovéhle věci řešit."

Taky jsem si musela dlouho počkat...:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.