| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

wer,
šestileté dítě má své názory, ale co je zápis do školy neví, dokud mu to někdo neřekne.
Těžko to "samo od sebe" bude brát jako významnou událost.
U nás doma se tyto věci chápou jako administrativní formality, nikoli jako lidová slavnost. Pokud jde o zápis, ani nevím, jestli jsem tam vůbec byla, protože v té době žil synův otec s přítelkyní, která měla stejně starou dceru a šla ji tam zapsat taky. Ani by mne nenapadlo, že bych tam chtěla/musela být.

Mmch., při popisu Zufi, jak grupa hromadně doprovází a mává mne napadlo, jestli by neměla širší rodina, přátelé a sousedi taky čekat před ložnicí, až bude mít mladý muž první pohlavní styk, když ho mají všichni rádi. Jako významný přechodový rituál se to dá brát taky. Možná i významnější, protože pokud nebude namol ožralý, bude si na to dokonce i pamatovat. ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.