| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám dvě dcery, 6 a půl a 8 let..jsme normální funkční rodina, holky tatínka milujou, tatínek maximálně funguje, každé ráno holky vypravuje do školy, akorát chodí do práce i o víkendech, takže jsem 80% času s holkama já. Hodně jezdíme na výlety, chodíme ven, na kolo, do restaurací, kina..všecho ve třech nebo s partou kamarádek a jejich dětmi...jsme dost akční a snažím se holky vychovávat - zdravit, děkovat, pomáhat, uklízet, organizovat si věci apod, ale nic nenormálního nebo extrémního...často to vyžaduje zvyšit hlas, vytáhnout je od televize, přerušit hru apod. Jde o to, že tatínek je flegmatik, než aby se s holkáma hádal, tak to radši za ně udělá, uklidí, poskládá, podrží, donese, odnese...samozřejmě jim to takto vyhovuje a začínají mi dávat dost nepokrytě najevo, že mají "radši" tátu..Už jsem se párkrát přistihla, že kolem nich "chodím po špičkách", jen abych jim nedala nějaký důvod mi zas říct "s tátou je větší legrace, můžeme mu viset na ruce"..
Včera už to bouchlo...celý den jsme byly v Praze, naplánovaný program, pizza, kafíčko do vlaku, zmrzka, pití v restauraci, na co si ukážou, to mají..a odpoledne mi řeknou, ještě jsem nebyli tam a tam, tys to slíbila, říkám, to už jsme nestihli...o ta starší, nooo super, takže nedržíš slovo, s tátou je to lepší..to mě mrzelo a mrzí hodně..

Tak se s nima "nebavím", řekla jsem jim, ať se teda počkají na tátu, až se s ním budou moct zmalovat v drogerce, projet se na koloběžce, hoďku prohlížet knížky v knihovně a ráchat se v kalužích...není to o žárlivosti, já jsem ráda, že mají taťku rády, já se na něj můžu spolehnout, je to hrozně nekonfliktní typ s velkým smyslem pro humor, nedivím se, že ho holky milujou..ale někde dělám chybu já...že bych je rozmazlila já tím, že jim na výletě koupím na oběd pizzu a zmrzlinu?
co mám dělat? nebo nedělat?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.