| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, taky mně to tak připadá.

Vlastně si uvědomuju, že jsem se takovýho přístupu strašně bála (a myslím, že byl dřív běžnější než je zaplaťpánbu dnes) - že by mě partner pojímal takto a že bych pak, pokud bychom měli děti, byla v pasti. Asi jsem měla ještě v paměti stereotyp, kterej tu trochu nastínili pánové - žena jako nudná přízemní nezajímavá osoba bez vlastních koníčků, která mužovi nepřeje ty jeho a chce, aby s ní radši seděl doma u televize (jak ošklivé! a jak je vlastně pochopitelné, když od takové osoby utíká, že), žena jako kus inventáře, jejímž jediným "správným" zájmem je domácnost a blaho rodiny... v podstatě to, co ještě dnes hlásá Hausmann, že na ženě má pro muže cenu jen její p..a a jinak nic jinýho.

Jestli by mi něco přišlo ve vztahu jako čirá hrůza, tak právě tohleto totální pohrdání partnerem a absolutní bezohlednost k němu, maskovaná za ušlechtilé kecičky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.