| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Takže nediskutuješ o tom, co se ti nehodí do krámu?"


Ale vubec ne, Kudlo. Snazim se proste jen ukazat I JINOU STRANU nez jen ty obvykle myty, ve kterych si tak radi notujeme.

Krome toho jsem nektere ty, kteri utikali pres hranice a zastreleni nebyli, potkala. Takze to mam ROVNEZ z prvni ruky. A taky vim, jake jine moznosti by cast z nich mela se pres ty hranice dostat.


"(Mimochodem, "nemám o tom ponětí" možná i proto, žee jsem se s rodičema mohla podívat maximálně do východního Německa, kdežto kdybychom nebyli v komunistickým bloku, tak bychom měli pravděpodobně sježděnou půlku Evropy, moji rodiče by cestovat chtěli, ale nešlo to)."

No, nemas poneti, Kudlo, protoze to jednak nemas doctene z nejake jine strany, nez te "nasi" (ono to lip vypada, kdyz se muzeme vsichni litovat, jak neco nesmime kvuliva komunistum, ze jo). Protoze lidi, kteri emigrovali nebo z jinych duvodu zustali za hranicemi maji sve "story", ktere ne vzdycky se zakladaji na skutecnostech - to mi muzes verit, ja je totiz obcas potkavam a a jejich story se behem let dost meni.

Jeste na ukonceni te muzu ujistit, ze v nasi rodine nikdo nikdy komunista nebyl a rezim neobhajuju jako takovy, Jen mne vzdycky nadzvedne, kdyz se na nej svati VSECHNO - kdyz v te dobe to bylo podobne v jinych zemich a obycejny lidi se dokonce meli hur. Ale to chce, aby si to clovek dohledal k porovnavani.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.