| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pada vicko~e~ Jako tomu smajliku?~t~ Oci si chces nechat udelat dioptrie? A krecaky fakt mas? Ja bych asi potrebovala nechat vymenit kycle~t~ Jsem trosku na pochybach, jestli nemam hybnuto s plotynkou v zadech, protoze ty popisovane problemy tomu odpovidaji. Krecaky nemam, nastesti, tatka malem po operaci vykrvacel, z toho mam hruzu.

On se "vzbudi" s nocni murou, krici, rve, breci a nejde probudit, je jako v tranzu a nekdy to trva dost dlouho 10-15 minut nez se vzbudi. Popravde je to dost hrozny, pak uz samozrejme neusnu, furt posloucham, jestli se to neopakuje, jsem dost grogy poslednich par mesicu. Malej dospava v taxiku a ve skole, vetsinou dospat nepotrebuje, kdyz ma jen jednu epizodu a pak hned usne.

D foti a foti, takze jo, o neco lepe.

No, taky uz mi vadi i zubar, to byl jediny doktor, ktereho jsem snesla. Velky jazyk~t~~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.