| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

77kraska, asi toho bylo málo....já nevím..co měli holky.

.....já nafasovala tričko, krásné bílé bavlněné...s takovým tím zvláštním rukávem....i dneska se to ještě dělá....klidně by se dalo nosit ještě dnes.

Sukně na zavazování(zavinovací bych řekla), zelená dederonová....ta mi nevadila. měla jsem ji sotva pod zadek~t~ ostatní skoro do půl stehen~t~~t~~t~~t~Naši ani nevyfotili....to by bylo něco.....

Ponožky bílé, mamce dali úplně jiné(pořád se krčili a nedrželi), v mém čísle nebyli ty co měli všichni. A pro cvičky jsem s ní byla 3x, než dostali mojí velikost.

Ale mám jinou fotku v kroji asi v první třídě~t~ na vítání občánků, tam to bylo obdobné. Manžel když to viděl poprvé měl záchvat smíchu, jak je mi to malé.
To nevím jestli tu prezentovat. určitě by jste se zasmály.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.