| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, dnes jsem byla v obchodě taky terčem posměchu. Normálně jsme doma dva přes týden a dost jíme venku, nebo vařím hodně jednoduše, o víkendu dojede syn z intru, ale většinou obratem mizí za kamarádkou nebo na závody. Teď máme doma od středy babičku, díky nemoci asi na dýl. Na svátky - tj. na 4 dny dojedou všechny 4 děti i s partnery, za babičkou jeden den švagr s rodinou (5 dospělých) a svátky nesvátky, v sobotu se staví, tj. 4 řemeslníci - kamarádi k obědu -vyšel mi z toho jeden oběd pro dvacet lidí, jedna večeře pro šestnáct a jinak 8 - 12 lidí od dnešního večera do pondělního oběda. Nepočítám případné koledníky nebo nenadálou návštěvu na kafe.Tohle fakt dvěma balíčky špaget a třema paprikama navíc nakrmit neumím :-). Teď jsem zadělala na dva věnce, zítra ráno jak se upečou strčím do trouby dva plechy ovocného koláče a jednoho berana na ozdobu. Slíbila jsem vzpomínky na mládí, takže v sobotu nebo neděli večer budeme u plkání péct s holkama věnečky, rakvičky a pusinky plus kynuté zajíce pro koledníky. Jinak já to beru tak, že když chodím na oběd do hospody - skoro kdekoli v republice, pokud je to slušný podnik - ta je od jedenácti do jedné narvaná lidma. kantýny a pekárny ráno nakrmí hromady lidí po cestě do práce. No a na svátky tihle lidi vaří doma a po obědě si holt ještě dopřejí koláč. Nechápu, co je na tom divného. Pokud nejsme na velikonoce doma, jedeme na hory - pokud je to s jídlem, nenakupuju víc než normálně, pokud bez jídla, na trávu a pampelišky nespoléhám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.