| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

77krasko,

dokud chodím do práce, tak těžko, protože vlak tam sice odtud jede a je tam rychleji než já autem, ale jízdní řád je zcela mimo moje potřeby. Buď je tam vlak před šestou ráno, nebo až v osm.

To bylo první, co jsem zjišťovala, když jsem tam nastupovala...a za ty tři roky se to nezměnilo, vždy posun jen o pár minut, takže se pořád pohybujeme plus mínus pět minut kolem šesté a osmé ~d~.

Na druhou stranu, když jsem bydlela v Praze, pohybovala jsem se výhradně pěšky nebo MHD, autem po Praze jezdit odmítám. Ale mimo Prahu je závislost na hromadné dopravě dost omezující a já musím hospodařit s časem. Dřív to bylo hodně o dětech, teď zase spíš o té práci, kterou nemám úplně blízko. Ale minulé působiště jsem měla 8 km odtud a musela to taky jezdit autem, protože autobusem jsem nestíhala začátek vyučování ráno, ani vyzvednout děti z družiny odpoledne. A na pěškobus to už zase bylo při běžném provozu fakt daleko ~d~.

No a pak když už člověk to auto má, tak ho samozřejmě používá i na to, kam by jinak šel pěšky, protože je rozdíl být někde za 3 minuty a za 20 minut...zvyká se snadno, odvyká hůř. V létě tedy chodím pěšky mnohem víc, když už jdu do města (bydlímě hodně na kraji, vlastně pár metrů od cedule konec obce), protože nejezdím do práce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.