| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Ti lidé se sami od sebe s vámi začnou bavit, jsou milí, přátelští a něco hezkého ve vás vzbudí."

Tak to je v pořádku, výhra-výhra, ne? Je dobře jim i vám.

"Vy je vidíte ještě další den, opatrně se zeptáte zda by se chtěli ještě někdy vidět. Oni řeknou že rádi a předáte si mailové adresy i telefon."

No a tady je trochu kámen úrazu. Jak moc myslíš, že je společensky únosný, , aby Ti v takovéto situaci odpověděli "hm, vlastně ani ne"?

Tak jim za nějaký čas napíšete, neodpoví. Voláte jim, nezvedají telefon.

"A já se ptám, co ti lidé prožívají, když nejdříve sami od sebe se s vámi začnou bavit, souhlasí s případným dalším setkání, dají vám na ně kontakt a pak si hrají na mrtvého brouka? Upřímně, já bych byla nejraději, kdyby se ani se mnou nezačali bavit a nevzbudilo by to ve mě ten pocit, že toto by byli fajn kamarádi."

Na mě by to celý působilo, že moc tlačíš na pilu a vlastně jako bys ty lidi za něco vinila, jako kdyby Ti tím, že zklamali nějaký Tvoje očekávání (který ale není jejich věc a nemůžou ho ovlivnit), něco slíbili a nedodrželi. Což tak není a někomu takovýmu bych se asi taky budoucnu vyhýbala (protože bych se bála, že se na mě přilepí a taky si myslím, že do kamarádskýho vztahu výčitky nepatřej, natož do takovýho, kterej ještě ani nezačal).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.