| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Olivetko, původně bylo v plánu, že nejmladší se oblečená přesune ke kamarádce, která má 2 děti ve školce, nasnídá se tam a půjde s nimi do školky (chtěla jsem jí za to platit), ale začala se do toho montovat její kámoška, začala mi nadávat, co si jako myslím, že každý musí svůj život zvládat sám a že ona taky není v práci, aby mohla vodit děti do školky (o tom by se dalo sice polemizovat, proč je doma, spíš jí vyhovuje, že když se jí nechce, nemusí vstávat. Starší dceři nechala odklad bez jediného důvodu, všichni si myslí, že se jí nechce řešit přípravu do školy a vstávání na autobus, co jede v 7. Ale to je její věc, já to neřeším. Já do práce ale musím chodit), začala hledat hororové situace, vykládat kámošce, že tím jí skončí klid a soukromí..., takže jsem si oddechla, když jsem zjistila, že budu mít prac. dobu od 7 a ne od 6 a tím pádem stihnu aspoň děckám pomoct s oblékáním, aby nemusely vstávat o půl hod. dřív. Takže fakt jsem se snažila to zajistit jinak, bohužel to nevyšlo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.