| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a na jak dlouho dopředu je to "potom" ? budou ještě nutný korby ?
s korbama se lítá hůř, zvlášť když jsou dvě.

Hlavně jde o tu skladnost a možnost poničení, do letadla lépe brát kočár co u něj snešeš nějaký to poničení.

Když vezmu v jakém stavu mi kdysi vydali kočár na Ruzyni ~8~. Polstrování bylo jaksi celý jinak pozapínaný, snad to sundávali a prohlíželi či co. Vyloženě moc tedy neponičili, trochu orvali kolečka, a ušpiněný to bylo.
Lepší šance na nepoškození je tam, kde se vydává kočár rovnou z letadla na letištní plochu, ale to nedělají všude, jakmile to jde s ostatními zavazadly na výdej, tak to je horší. Někdy to dají na pás, ale ne všude. Pak to dlouho trvá, my na to kdysi na tý Ruzyni čekali snad hodinu (v noci) po tom co už dojezdili kufry, páč ten kočár se vydával na přepážce pro spešl zavazadla, a nějak nebyli s to ho najít. V jednom člověku si tuto eskapádu nedovedu představit (mít na ruce spící dítě a snažit se z někoho vyrazit ten kočár), to bych tam tehdy někomu zakroutila krkem. Malý letiště jsou z mýho pohledu v tomto mnohem lepší.

Já používala na cestování golfky co nejdřív to šlo. Vyšlo mi to tak, že s korbou jsem letět nemusela. Nemám sice dvojky, ale děti po sobě a jednu dobu jsem vozila kočár pro oba. Drahej sourozeneckej jsem do letadla z výše uvedených důvodů nebrávala, ale pro tento účel koupený dvoje golfky. Ale k tomu jsou teda potřeba dva dospělí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.