| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jojo letěla jsem dokonce sama (Evropa) s dvojkolkou, ale už dvojgolfkami, složily se skoro jako obyčejné golfky, jinak-když jsme byli dva jsme cestovali s dvěma samostatnými kočáry. Velmi doporučuji pořídit si do budoucna dva obyčejné kočárky-golfky (u koreb to asi nemá cenu, za chvíli z nich odrostou) a každý si povezete svoji holčičku. my to takhle dělali a bylo to mnohem lepší než aby jen jeden z vás vezdl dvojkočár. Hodně jsme samostatné kočáry užily. Ty si užiješ vožení obyč kočárku (je to rozdíl :-), oba všude projedete, je to prostě pohoda.. nikde jsem na to doporučení nevyčetla, vymyslela jsem si to sama, ale velmi jsme to užily. Později jsem i do jedněch golfek posadila oba a absolvovala s nimi cestu na hřiště, sice to nebylo zcela ergonomické (jeden seděl na sklopeném opěrátku, ale na malý kousek cesty ideální (lepší manipulace s kočárem, včetně toho vyndání a nandání do výtahu atd. a včetně té cesty), děti spokojené.. rychle posazené (nepoutala jsem je, samozřejmě, ale nebylo to nutné). Jo riskovala jsem, že se mi kočár rozsype, na tohle určený samozřejmě nebyl, ale přežili to v podstatě oba, resp. jeden se trochu rozbil ke konci doby užívání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.