| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S tím topením se to holky má tak, že nám majitel topení regulérně vypnul. Nemám jak ho jinak zapnout než přes něj, ale argumentuje že už je teplo a že bychom protopili moc.
V místnostech je běžně 16-17 stupňů. Snažím se větrat, ale jak se jednou na deset minut otevře okno tak trvá den dva než se teplota vrátí aspoň na těch 16.
Nemáme dvorek nic, suším prádlo uvnitř, není kde jinde - ale minimalizuju na jednou měsíčně a suším v obýváku, tam nikoho neomezuje den otevřené okno.
Jo a okna jsou plastová.
Od majitele jsem se chtěla odstěhovat jen dřív, ale došla mi soudní upomínka že mám smlouvu až do září a tedy musím platit až do září a nemůžu si dovolit platit dva byty.
Ale ta plíseň mě ničí. Jedu třetí nástřik dettolu mould a už je to stejný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.