| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jet či nejet?

Nejmladší syn by moc chtěl jet k moři, už jednou byl v Chorvatsku. Jeho dva starší sourozenci pojedou v létě k moři přes pojišťovnu, čtvrtý o moře nestojí. Takže se nabízí varianta, že bychom vzali jen toho nejmladšího a splnili mu přání.

Jenže mi naskakuje otázka - co tam to dítě bude dělat, bez sourozenců, na které je zvyklé? Moc se mi nechce trávit dovolenou s kňourajícím dítětem, že si nemá s kým hrát, nebaví ho to a nudí se. Navíc k tomu "nemám co dělat a nudím se" má zrovna tohle pachole sklony.
Pro mě to má i další rozměr, proč váhám - moře zrovna moc nemusím. Sama za sebe bych si chtěla u moře zalézt někam do stínu s knížkou, a ne se ráchat ve vodě, nebo blbnout na břehu. Na slunci vydržím chvilku, pak se mi začne dělat špatně, takže strávit celý týden hraním si s dítětem na slunci a ve vodě pro mě bude očistec (navíc při pohledu na ceny zájezdů). Napadlo mě se ještě poslat syna jen s tatínkem, ale obávám se, že by toho našeho mamánka asi po pár dnech přizabil.

Jaké to je, jet k moři s jedináčkem? Co tam vaše děti dělají? Jsem zvyklá, že se děti vždycky společně zabaví, ale když je dítě samo? Bylo by to asi Chorvatsko, takže stavění z písku padá. Ptám se nejspíš hloupě, pro spoustu z vás je to s jedním dítětem běžná dovolená, ale prostě jsem multi-matka, která netuší, jaké to je, mít na dovolenou jen jedno dítě, a nerada bych si na sebe volbou mořské dovolené ušila bič :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.