Na základce jsem měla velmi dobrý přehled, protože na naší ZŠ byl zvyk, že učitel po zkoušení řekl známku nahlas, takže ji slyšeli všichni. po písemkách zase bylo zvykem, že učitel rozdal opravené písemky, aby si každý mohl svou písemku prohlédnout a pak jsme známky hlásili nahlas a učitel si je zapisoval do notesu. Kupodivu jsme toho nezneužívali a hlásili jsme je správně. Na střední jsem také měla velmi dobrý přehled, ale už si nevybavuji, jestli jsme je také hlásili nahlas nebo jestli jsme si je jen říkali navzájem. Syn o známkách spolužáků nemá tušení, nahlas je nehlásí, jen občas si je řeknou mezi sebou.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.