| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, moje dcera si loni zkusila přijímačky taky, v podstatě bez přípravy, nijak jsme to nehrotili a dostala se, byla v horní třetině přijatých, tak jsem byla překvapená. Nebyla ani na zkouškách nanečisto, nic. No a tak po domluvě nakonec šla. Je tam spokojená, i když jí třeba úplně nesedí kolektiv (holky jsou podle ní Bárbíny, co řeší jen hadříky a nehtíky, zatímco ona chodí v legínách a triku a po škole utíká ke koním), ale co se studia týče, tak se našla, není třeba úplně nejchytřejší ze všech, ale našla si předměty, které ji vysloveně baví a směr, kterým se pravděpodobně bude ubírat. Určitě to pro ni byl přínos, ze základky šla se samými 1 a je také nadprůměrně inteligentní, i když ne geniální.
Takže pokud Tvůj syn nic nemanítá, tak ať jde, on ten rozdíl zase není až takový, na flákání sice není tolik času, ale zase to není tak dramatické, jak se říká, že dítě přijde o dětství a tak. To je nesmysl.
Já mám nyní syna ve čtvrté třídě, který má problémy s učením, ne že by byl hloupý, ale prostě má nějaké problémy s pozorností a vychází mu to v M a ČJ na trojky, bohužel, přesto, že má IQ cca kolem 115, což je už rozhodně nadprůměr. Tak ho zatím nechávám žít a uvidíme, jestli se to nějak usadí a zkusí šestiletý nebo pak čtyřletý, tam ten přetlak není tak obrovský jak na 8G.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.