| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já to též moc nepochopila, ale včera, když dostalo ten lísteček, tak nemohlo té učitelce říci, že nejede, ona ho jen předávala, protože ta na TV nebyla ve škole. Řeklo mi to až večer doma. Kdyby dnes nejelo, tak by to bylo asi zase nefér vůči tomu týmu, netuším, zda měli nějaké náhradníky a zda by ten tým pak mohl pořádně soutěžit. Nechtělo se mi psát večer té paní učitelce z TV zprávu, byla jsem tím dost zaskočená a nevěděla jsem, co tak asi napsat. Manžel mi říká, že to moc hrotím, prostě nejsou lidi na tento sport a paní učitelka byla ráda, že dala dohromady pár lidí, kteří to "umí". Což chápu...ale já si zase říkám, že je to dobrovolné ....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.