| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Commer,prehanis. Ja takhle jednou vzala chlapecka z vetsi rodiny do zabavneho parku. Sama jeho matka mi to pripominala -ze jsem tam chtela preci jet, tak kdy pojedeme. Kluka jsem vyzvedla v 10 doma. Chvili po vyjeti mi oznamil, jestli mam piti a jidlo,ze ma hlad, ze doma ani nesnidal. Nemel s sebou ani zadne penize. Vlastne jedine co na cely den s sebou mel bylo nintendo. Takze jsem za nej platila vstup, jidlo, piti, nehlede na benzin.. stejne by jsme jeli.
Skousla jsem to,rikala jsem si,ze jsem to mela asi rict predem jasneji predem,ze to neni zadne pozvani AI
NIcmene matka byla tak spokojena, ze mi dalsi vikend k nejstarsimu synovi pribalila jeste dalsi 2 mladsi. S tema jsem tedy byla jen doma,ale stejne.. je to poznat, jestli mas doma 1 nebo 4 deti.
No pak jsem tomu ucinila pritrz a bohuzel,prestal k nam chodit i ten nejstarsi kt mel muj syn moc rad..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.