| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aha, tak se musím přiznat, že za děcko peníze dopředu nedávám, ale vždy při vyzvednutí se ptám, co jsem dlužná. Většinou se nedává nic, naopak to vracíme, že příště bereme my a platíme restauraci, nějakou dětskou akci.
Minule brali známí dceru do kina, přijela jsem pro ni a v peněžence nic.~:(. Tak jsem se omluvila a řekla, že buď to dovezu v týdnu nebo příště oplatím. Nic nechtěli a cca za týden dva jsem brala jejich holčinu na mezinárodní kočičí výstavu, zaplatila vstupné, zmrzlinu, holky si to užily ( obě milují zvířátka).
Pravidelně bereme tuhle holčinu v létě do Moravského krasu, platíme vstup do jeskyní, obědovečeři. Akorát když si chce koupit nějaký suvenýr, tak si platí ze svého.
Jinou kamarádku zase hrady - zříceniny nebo k nám na chatu.
K tématu mě napadá, že možná maminky které mají vysoké výživné vůbec nechápou, že někdo také může strádat a počítat každé euro.
Pokud bych trpěla nouzí, asi bych si řekla. Ale jak říkám, u nás to řešíme"oplácením si".~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.