| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Syn ve 2 letech utekl z obchodu (podlezl regal a nebyla jsem ho schopna dost rychle následovat) a než jsem ho chytila, nastoupil do tramvaje. Naštěstí jeho o 2 roky starší sestra byla rychlejší, než já a z té tramvaje ho za kapucu vyvlekla (stalo se v Praze na I.P.Pavlova). Strašně jsem mu vyhubovala, přikurtovala ho do kočáru, on se tvářil jak deprivant a kousal se sám do kolene, jeden by ho ještě politoval.

Vůbec jeho útěků bylo víc, mezi 2. a 3. rokem mi tím dával dost zabrat.

Jednou v tomhle období se mi schoval pod oblečení v obchodě. Hledala jsem ho jak šílená a přiznám se, že když jsem ho našla, taky jsem mu nařezala. Měla jsem o něj šílenej strach.

Dcera s kámoškou taky připravovaly nějaké čarodějné lektvary s vlastní močí :-)

Ale holka asi nejvíc zabodovala, když byla sama doma, tak 8 jí bylo, a rozhodla se dělat palačinky. Den před tím jsme jí kázali o nebezpečí používání plynu atd. Navíc jí došly vejce, tak pálila na pánvi mouku s mlékem a strašně zasmradila byt. Chlap přišěl domů první, nařezal jí, ne snad, že bychom očekávali nějaký výchovný efekt, ale čistě ze strachu o ní a čirého zoufalství.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.