| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pomýšlím na odchod z práce, dost věcí mi tam vadí - dojíždění, plat, přístup vedení, ale zase tam mám úvazek, který mi vyhovuje a jinde ho mít nebudu, takže se pořád nemůžu rozhodnout pro rázný krok. Asi rok sleduju inzeráty na Jobs.cz a jak jsem tady kolikrát četla kladné hodnocení na hledání práce přes tento portál, tak za sebe jsem docela zklamaná. V mé oblasti se opakují neustále tytéž inzeráty na stejné pozice do stejných firem, a celkově není nabídka nijak extra velká na to, jak se pořád mluví o tom, že situace na trhu práce je dobrá. Jak říkám, nejsem úplně rozhodnutá pro změnu, tak nehledám nijak aktivně, a dost si vybírám, abych si změnou opravdu polepšila. Kdybych chtěla nějakou práci za každou cenu, tak asi něco najdu, ale že by tam byly nějaké "poklady", to mi nepřijde. Asi stále platí, že dobré místo člověk najde nejspíš přes známé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.