| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anett, podle mě strašně moc záleží na tom, kdo z nás z čeho vyšel. Můj muž by mohl brát měsíčně statisíce a žil by skromně. Strašně moc si váží peněz a nesnáší vyhazování jídla, rozprasenost, kdy člověk už neví, co by dětem koupil a co by to huby vzal; aby platil kroužky, na které pak děti nechodí a nebo kašlou na přípravu... pak vidí, jak si toho ani toho děti, rodina neváží... Moje kamarádka důchodkyně má velmi bohaté dítě, které ji opravdu štědře obdarovává financemi a ona obrací každou korunu, jestli to či ono koupit či nekoupit... říká, že celý život měla houby a nehodlá na stará kolena bez rozmyslu rozhazovat za krávoviny... Já jsem bídu v podstatě nikdy nezažila a opravdu bych neměla problém rozházet i ty statisíce měsíčně... ~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.