| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přesně toto jsem kdysi řešila u svého bývalého manžela. Vydělával fakt dobře (zvlášť v té době), ale kdybych ho nesponzorovala, tak by asi bydlel pod mostem.

Taky se furt nemohl zbavit pocitu, ale: nákup v sámošce obsahoval vždycky tak za 600 Kč italských sýrů (o dalších nezbytnostech nemluvě), denně chodil na oběd do slušných restaurací, tak 3x týdně pozval na večeři mladší kámoše, kteří nevydělávali, totéž kino...no zkrátka měsíčně utratil cca 25tis za základní "neviditelné" požitky jen za sebe (a kámoše). Každá zastávka u pumpy obnášela pár stovek za jídlo a pití, zkrátka za svačinku a občas nějakou pozornost, když se jelo na návštěvu. Pak potřeboval součásti foťáku/počítače/kola atd., které se dokupovaly každý měsíc. A on si přece bude kupovat jen samé "pořádné" věci. Občas si koupil něco na sebe - a konec. Strašně se divil, že nemá na drahé dovolené (jako ostatní), že nemáme rychle a kvalitně vybavené bydlení (jako ostatní, kteří berou mnohem míň)...

Když jsem odjela a on tudíž neměl záložní kasičku, utratil přes 50tis za měsíc a nezbylo mu NIC, nekoupil si ani fusekle. Zůstal mu pocit, že život je fakt nespravedlivý (a já jsem pěkná bestie) ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.