| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

.libiku
"á furt nevím, proč nenosit tu sukni (třeba v kabelce).

Skoro bych si o tom dala stopadesátouprvní diskusi"
Podnět k Tvé diskuzi - to si jako mám špinit svou vlastní sukni? Nechápu, proč by měl být takový problém si nejprve pozvat pacientku oblečenou, pak ji vyzvat ke svlečení a po opětovném oblečení s ní probrat výsledky vyšetření. Dokud to, že to někdo neumožňuje, budeme řešit sukněma, tak se naše zdravotnictví moc neposune ;) BTW já v sukních chodím stále a nosit si s sebou jednu další na jedno použití mi fakt přijde zbytečné, když se to vyřešit i jinak. A ano, můj doktor má kabinky při vstupu do ordinace. Třeba se mu tam některé svlékají rovnou, ale v tom případě jen z vlastní vůle.... Pokud někomu avdí přejít i jen ke křeslu s holým zadkem, tak už je to pak jeho osobní problém a sukně je řešení. Ale při cestě ke řkeslu v vodorovné pozici a následném vyhrnutí se prostě ta sukně nezašpiní a mohu použít sukni ve které jsem přišla, zatímco když si v ní sednu na židli tak ano (zejména v době plodného hlenu kolem ovulace).
Nějak nechápu, proč by limitem českého zdravotnictví mělo být vyhrazení 2 minut na svlečení a opětovné oblečení pacientky u gynekologa (ty 2 minuty jsou amximum v případě silonek, kalhoty se oblečou mnohem rychleji....)......

A k zakladatelce - nevím, jestli bych absenci židle řešila rovnou změnou epdiatra, ale pro mě by to byla určitá výstraha, že mě lékař buď nepovažuje za rovnocenou a nutí mě stát jak žáka u tabule anebo se snaží s pacientem nezabývat až moc dlouho. Obojí by u mě spustilo asi výstražné znamení....... V realitě jsem se s absencí židle ještě nikde nesetkala, většinou tam mají i dvě.......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.